Huis en inrichting

Olieverf schilderij op doek Carel Willink, Rozenstruik voor een bos

Huidig bod: € 1311
Veilinghuis: Onlineveilingmeester.nl
Veiling loopt tot: 2023-02-12 20:32:00
Bekijk deze veiling bij Onlineveilingmeester.nl

Olieverf schilderij op doek Carel Willink, Rozenstruik voor een bos, hxb ca. 108×94 cm,

Olieverf op doek voorstellende: Rozenstruik voor een
bos
Gesigneerd rechts onder: Willink
Dagmaat: 85 x 71 cm

in Huis en inrichting / Kunst