Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Nederland, Twee Eeuwen Amsterdam muntsets BU 2008, serie van 6 muntsets met elk de Nederlandse euromunten en een vergulde zilveren penning. Deel 6 bevat de 10 euro goud 2008 Architectuur proof. Enige promotie proofset van de Architectuur munt! Uitgave Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht. Zie afbeeldingen voor een eigen indruk. Aangetekende verzending. in Munten en postzegels / Euromunten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels