Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Migratieperiode, Germaanse stam - Massieve Ostrogotische Zoomorphic Bronze Fibula rijkelijk versierd met griffioenen en slangenkoppen en vele cirkels.mooie groene patina. Zeldzaam type en uiterst zeldzaam in deze staat en stijl! Materiaal: brons Datum: 4e-5e. eeuw. Afmeting: 110mm.Herkomst:De verkoper garandeert dat hij dit kavel op een legale manier heeft verkregen.Het lot komt uit een Nederlandse collectie. Verzameld sinds 1992. Belangrijke informatie.De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is om deze kavel te verzenden.De verkoper zal ervoor zorgen dat de nodige vergunningen worden geregeld.De verkoper zal de koper hierover informeren als dit meer dan een paar dagen duurt.Voor vervoer binnen de Europese Unie is geen uitvoervergunning vereist voor dit perceel. in Archeologie en bodemvondsten / Oude kunst en antiquiteiten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels