Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig oranjevaasje, grnaamd het Amalia vaasje ontworpen door Menno Jonker in 2004. Geblazen bij Royal Leerdam Crystal. Is gesigneerd zie foto komt uit een gelimiteerde opgave. Heeft geen certificaat. Heeft een luchtbelletje zie foto, verkeerd verder in uitstekende staat en het luchtbelletje is niet storend. Afmetingen, hoogte: 11 cm en diameter: 11 cm. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels