Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Bijzonder GROOT exemplaar, 15+ cm Zo groot kom je ze niet snel tegen. De tand zelf is in bijna perfecte conditie met mooie kleuren en scherpe kartels. Vindplaats: Sukabumi, indonesie De wortel en bourlette en 10% van de kroon zijn prachtig gerestaureerd. F20 in Archeologie en natuurlijke historie / Fossielen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels