Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Märklin H0 - 31859 - Set met 3 krokodillen, Serie Ce 6/8 III In ovp met certificaat 0151 van 1859 Loc’s, zijn getesten werken naar behoren. Certificaat nummer 0151 van de 1859 geproduceerde sets. Speciale uitgave ‘150 Jahre Märklin’ . Tijdvak II en III; # Witte uitvoering, voor de ‘New York Central Line’ zeer mooi model in 1930 uitvoering. # Bruine uitvoering van de SBB/CFF/FFS; zoals in 1930 in dienst, tijdvak II. Met soundgenerator #Groene uitvoering van de SBB/CFF/FFS; zoals in 1956 in dienst, vroege tijdvak III. Grote midden motor, 6 assen aangedreven. Zware metalen uitvoering. 1930, versies op basis van het ‘oude’ model 3015. Lengte over de buffers: 26,6 cm. 1956 versie, lengte over de buffers: 23 cm. Wereldwijd zijn in het totaal 1859 sets geproduceerd. Eenmalige uitgave. De set is in nieuwstaat, inclusief certificaat, show vitrine en bijlagen. Getest en werkend. Alles verkeert in nieuwstaat, paar kleine beschadigingen aan de doos. Voorkeur is ophalen. verzending tegen werkelijke kosten, verzekering in overleg. Zie de foto's voor een indruk. in Modeltreinen / Märklin H0 modeltreinen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels