Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Franse school, olieverf op doek van Marie Relin-Calot. Afmetingen: 40 x 50 cm (54 x 64 cm met kader). Links onderaan getekend: ‘Calot’ en getiteld ‘Côte d’Azur’. Houten kader met groene velours, lichte gebruikssporen op het hout. Marie Calot (XIX-XX) was een Franse kunstenares van de impressionistische school, die vooral de landschappen van de Middellandse Zee schilderde. In 1868 huwde ze met haar leraar Pierre Napoleon Eugène Relin. Ze bleef echter haar werken signeren met ‘Calot’. Dit schilderij is typisch voor de stijl van Marie Calot. Het dateert uit de periode 1900-1920. Het werk is hoofdzakelijk geschilderd met een paletmes en heeft warme en zonnige tinten. Het doek is in perfecte staat. in Kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels