Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Originele antieke Art Nouveau tegel gemaakt door: Manufactures Céramique d'Hemixem, Gilliot & Cie, Hemiksem, België. De tegel is gemaakt omstreeks het jaar 1905. De decoratie van bloemmotieven (Chrysant) in reliëf is ontstaan door kleipoeder onder hoge druk samen te persen in een mal. De tegel is in een goede condities met wat gebruikssporen. Zo zijn er hoekbeschadigingen, de grootste in de hoek rechtsboven. De achterzijde is gemerkt met een H die verwijst naar de vestigingsplaats van de fabriek Hemiksem. Ik verpak de tegel met veel zorg, ik verstuur met PostNL of DHL, alle pakketten met een track & trace nummer. in Interieur en decoratie / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels