Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Dit voetbalshirt werd op 1 september 2022 in Manchester gesigneerd door Erling Haaland. Erling kwam in 2022 voor £ 51,2 miljoen bij Man City en maakte meteen indruk door twintig doelpunten te scoren in zijn eerste dertien wedstrijden voor de club. Hij werd de snelste speler in de geschiedenis van de Engelse competitie die drie hattricks scoorde, en dat in slechts acht competitiewedstrijden! Ingelijst in een houten lijsten met afmeting 70x90cm. Komt met 100% helder glas met UV filter. in Sport / Voetbalmemorabilia
Bekijk kavel

Andere interessante kavels