Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtig antiek Hispano-Vlaams houtsnijwerk van Madonna en Kind, gemaakt in België, waarschijnlijk in Mechelen in de 17e eeuw. Madonna is een mooi, suggestief stuk en wordt weergegeven met een wijze, contemplatieve uitdrukking, gesneden met veel gevoeligheid. Jezus houdt een orb, hemelse bol, die zijn toekomstige rol als redder van de Aarde (Salvator Mundi) signaleert. Het beeld heeft prachtige sporen van polychromy. 21 cm hoog 10 cm breed 5 cm diep Vrij goede staat met slijtage aan de polychromy en verliezen in de hele. Over het algemeen een uitzonderlijke en zeldzame antieke sculptuur. in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels