Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige exclusieve vloerlamp, de zgn. Oslo lamp van de gerenommeerde Deense fabrikant Louis Poulsen. Echt een eye cacher in huis en geeft erg mooi, prettig licht (er zijn lampen te koop met wat feller en wat zachter licht - bestaande lampen worden meegeleverd), zowel direct (naar boven) én indirect (tussen de schalen, lamellen). De lampen zijn slechts tussen 1998 en 2004 gemaakt en komen zelden op de markt. Na 2004 zijn ze niet meer gemaakt en daarmee haalt u dus een bijzonder stuk in huis. De staat van de lamp is goed, slechts enkele kleine gebruikssporen welke op de foto’s zijn vastgelegd. Foto’s zijn onderdeel van deze beschrijving. Afmetingen Doorsnee bovenste schaal 60 cm Hoogte totaal ca. 187 cm Vanwege het formaat en kwetsbaarheid is alleen ophalen mogelijk. Uiteraard staat het u vrij om vervoer/ een koerier te regelen. in Design en vintage / Designmeubels en -objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels