Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Geweldige bureaulamp of tafellamp van Louis Kalff voor Philips genaamd Timor 69. De lamp werd vervaardigd door Philips tussen 1970 en 1980. Deze versie is in donkergroen en goud, en heeft een UFO lampenkap met een gat in het midden voor een spiegellamp. Bedrading is vervangen door veilig lang snoer (3,5 meter) met snoerdimmer om de lamp heel zachtjes te kunnen laten branden. Dit prachtige designstuk komt uit een particuliere verzameling van vintage midcentury design. De eerste naam van de lamp in het begin van de jaren zeventig was Major. Eind jaren 70 werd het Timor 69. De Timor werd geproduceerd tot in de jaren tachtig. AFMETINGEN Hoogte: 52cm Diameter kap: 40cm Diameter voet: 11,5cm Snoerlengte (met EU-stekker en snoerdimmer): 350 cm PRODUCTDETAILS Conditie: Goed - kleine gebruikssporen op de lak, zie foto's. Materiaal: Metaal / Messing Fitting: E27, inclusief spiegellamp Fabrikant: Philips Ontwerper: Louis Christiaan Kalff Productieperiode: 1970 - 1980 Land van herkomst: Eindhoven, Nederland in Interieur en decoratie / Lampen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels