Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Olieverf op hardboard van de Belgische kunstschilder Leonard Jordaens ( Antwerpen 1944 - 2000 ). Hij is geboren in Antwerpen en was net als zijn vader bekend om zijn schilderijen met kleurrijke luchten . Als kunstschilder is hij ook vermeld in de Belgische kunstboek Paul Piron “De Belgische Beeldende kunstenaars van de 19de tot de 21ste eeuw”. Gesigneerd. Afmetingen - met kader 46,5 x 41,5 vm - zonder kader 43 x 38 cm In zeer goede staat. in Kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels