Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Bijzondere vaas met een decor vanLeen Muller die top vormgever was. Decor vertoont overeenkomsten met het werk van Jaap Gidding die in die tijd ook actief was bij deze aardewerk fabriek. Uitvoering; Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda Gemerkt Geschilderd: Gouda Holland Plazuid Jaar ontwerp;1930 Hoogte;22 cm Conditie; in goede originele staat waarbij er wel een craquelé lijntje bovenin het groene glazuur zit. Zie bijgaande foto’s voor een juist beeld. in Art nouveau en art deco / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels