Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
34 cm groot Pauwenstaart bord in Delfts blauw aardewerk - Hand Painted Herkomst : Nederland - ca. 1764 Ontwerpvan LAMBERTUS SANDERUS - getekend De Porceleyne Claeuw - 300 Diameter : 34 cm - h . 5,5 cm Conditie : goede staat - gerestaureerd( zie foto's ) Foto's zijn een deel van de omschrijving Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met Track & Trace in Antiek / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels