Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig kavel met daarin aangeboden een exclusief schaalmodel, uitgebracht in de schaal 1:12 van de Mazda Cosmo Sport. Het model is geproduceerd door Kyosho, dus de kwaliteit, afwerking en details zijn prachtig en van een hoog niveau. Het betreft een gelimiteerde oplage van slechts 600 stuks wereldwijd, de modellen zijn individueel genummerd. - KSR12004W / Mazda Cosmo Sport Het model is 100% nieuw en zal geleverd worden inclusief de originele en onbeschadigde verpakking. De bijgevoegde foto's spreken voor zich: (waardevast) collector item. Nog slechts zeer beperkt beschikbaar, inmiddels een zeldzaam schaalmodel. Onze zendingen zijn voorzien van track & trace informatie en worden zorgvuldig verpakt verzonden. in Speelgoed en modellen / Modelauto's
Bekijk kavel

Andere interessante kavels