Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Koen van Spaendonck was ontwerper in dezelfde stijl als Maarten van Severen en moest gezien worden als het nieuwe Belgische talent. Deze prachtige salontafel is gemaakt van roestvrij staal en hout. Het toont een zeer goede conditie met normale gebruikersslijtage. Bekijk de foto's van dichtbij om een goede indruk te krijgen van de toestand. Houd er rekening mee dat we vintage en gebruikte stukken verkopen en dat niet alle (kleine) gebruikerskleding zichtbaar kan worden gemaakt op de foto's, we doen ons best om dit zo goed mogelijk te doen. Dus houd daar rekening mee voordat u een bod uitbrengt, verwacht niets nieuws tenzij anders vermeld. Vraag voor meer informatie als u vragen heeft. in Design en vintage / Designmeubels en -objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels