Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige vintage buisframe kapstok voor aan de wand. De kapstok is gemaakt van verchroomd staal met een gefineerde achterplank . De kapstok heeft 13 jashaken en een hoedenplank. Eenvoudig te bevestigen met twee schroeven. In mooie vintage staat. Breedte 90cm. Diepte 26cm. Hoogte 20cm. Wordt zorgvuldig verpakt verzonden. in Interieur en decoratie / Vintage meubels en decoratie
Bekijk kavel

Andere interessante kavels