Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Dino Zoff gesigneerd Juventus shirt. Persoonlijk handgesigneerd door Dino Zoff tijdens een privé signeersessie in Rome op 20/07/2022. Elk item wordt geleverd met een eigen officieel certificaat van echtheid dat dient als bewijs dat uw item echt is. Ingelijst met 100% zuurvrije passé in de luxe zwarte lijst met 2 prachtige foto's Krijg voetbalgeschiedenis in huis of voor op kantoor. in Sport / Voetbalmemorabilia
Bekijk kavel

Andere interessante kavels