Bekijk kavel
Oude originele oude schoolplaat van Jung Koch Quentell van de Vlinder. Verlag Frommann & Morian, Darmstadt Deze plaat is van de oude serie Jung Koch Quentell. Deze schoolplaat verkeerd in een goede staat. Heeft in de loop van tijd al zijn prachtige kleuren goed behouden. Voor goede indruk zie foto's Deze plaat wordt goed verpakt verzonden. #eleganthomeoffice in Interieur en decoratie / Curiosa en collecties
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor een Burger Cruise door Amsterdam!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis
Standaard – Hout – Japan – Meiji periode (1868-1912)
350,-
Morgen om 21:03