Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Continentaal (Boheems), eind 19e - begin 20ste eeuw. Een monumentale jardinière met mooie decoratie in licht geel, olijfgroen en bruin In 1888 richtte Julius Dressler een aardewerkfabriek op in Biela, Bohemen, gespecialiseerd in majolica. Het merkteken van Julius Dressler verschijnt als een onderdrukte toren op een rotsbed met de letters 'JDB' hieronder. Vermoedelijk is de 'B' voor Biela. De meeste hebben ook een viercijferigpatroonnummer en deze bloempot heeft nummer 1631 De bloempot heeft 3 hele kleine beschadigingen zie foto's.. maar het is amper te zien in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels