Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
groot model antieke fietslamp carbidlamper op staat type : " Lucas Aceta Major 314N " Gemerkt: Made by Joseph Lucas LTD Birmingham England , ook met logo Do not fill carbid above this grooveOp de bevestigingstaat : ‘ patented “ en " Jos. Lucas Ltd Patented Birmingham " Verchroomd of vernikkeld Een enkel - niet storend -deukje, in een uitstekende staat, nikkellaag aangedaan. Lamp is helemaal origineel en is voor zijn leeftijd in bijzonder mooie (gebruikte) staat en heeft een fraai patina . Alles compleet . Lampeglas mooi , zijlichtjes mooi gefacetteerd Hoogte 17,7 cm Lengte 19 cmDiameter lamp 10,6 cm Fiets rijwiel fietslamp fietsverlichting rijden lampje carbid brandstof carbidgas oud oude rijwiel Engeland UK VK Groot Britannie historie verlichting licht fabriek fabrikant onderdeel werkplaats oldtimer oudje klassiek in Fietsen / Fietsen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels