Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mooi groot olieverf schilderij van de Nederlandse schilder Jos (Johannes) van Dijk. Geschilderd rond 1976. Het schilderij is in bezit van hele lichte oppervlakkige craquele wat het schilderij nog meer leven geeft (geen openstaande dus schilderij hoeft zeker niet gerestaureerd te worden).. Leerling van H.A.van der Wal, leerling van de Rijksnormaalschool van tekenonderwijs en van de Rijksacedemie van Amsterdam. Hij schilderd, aqualeert, teken met pen, fiiguren , havengezichten en landschappen. Bij het schilderij geleverd het orginele aankoopbewijs van de kusthandel Blijleven te Vlaardingen. Werk word zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd bij verzending word de lijst niet meegeleverd. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels