Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een olieverf op doek. Havengezicht. Afmeting doek: 24x18 cm. Afmeting lijst: 32,5x26 cm. Rechtsonder gesigneerd joh. Rockx. Schilder: Johannes Rockx (1892-1952) Conditie: in goede conditie. Het doek is in de loop van de jaren wel wat vervuild en zou dus baat hebben bij een schoonmaakbeurt. in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels