Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zeer fraai groot antiek bronzen beeld voorstellende de naakte Silvius Brabo die de hand werpt. Dit beroemde prachtsculptuur is gemaakt door de bekende Belgische kunstenaar Jef Lambeaux (1852 - 1908). Het bronzen beeld is een kleinere versie van het beroemde beeld dat staat op de Brabofontein in Antwerpen. De legende van Brabo gaat over de reus Druon Antigoon, die de hand van onwillige tolbetalers afhakte en deze in de Schelde wierp. Brabo doodde echter de reus en hakte op zijn beurt diens eigen hand af, welke hij in de rivier gooide. Antwerpen zou volgens deze uitleg van hand werpen komen. Ons beeld staat op de originele marmeren voet die tevens gemaakt is door de kunstenaar. De conditie is uitstekend en het heeft een schitterende groene patina. Het is gesigneerd en 1.10 m hoog. Opsturen kan alleen tegen extra kosten. in Antiek / Sculpturen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels