Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Jean Noverdy - Franse art deco tafellamp Herkomst Frankrijk Lampkappen zijn gemerkt met Art de France. Elegante tafellamp met glazen kapjes in de kleuren geel,blauw en groen. Het kapje wordt met drie schroeven vastgemaakt aan een sierlijke voet. Het gaat hier om een 5 lichtpunten tafellamp in de vorm vam van tulp/lelie. Kapjes zijn vervaardigd van Glaspasta. Wordt aangetekend verzonden. in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels