Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig exclusief schilderij van Gasnier. De details in het schilderij zijn ongelooflijk, en de manier waarop hij het canvas gebruikt is iets speciaals. Het schilderij is mooi ingelijst. Jean-Loup Gasnier Femme avec cadre Olieverf op canvas 1994 Uitstekende staat De schepping van een wereld. "Zoeken naar leven in de materie, zo benadrukt JEAN-LOUP GASNIER de kernzin van een creatieve zoektocht en onderdeel van een onvermoeibare zoektocht JEAN-LOUP GASNIER werd geboren in Martigues op 22 april 1952 en is schilder. Ecn keuze, zeker, maar ook het resultaat van een origineel pad. In wezen voelde JEAN-LOUP GASNIER zich aanvankelijk aangetrokken tot beeldhouwkunst. Al van jongs af aan werkt hij met de moeilijkste materialen, vooral met steen. Een intuïtieve beheersing van de massa die hem snel beroemd maakte. Op zijn zestiende had hij zijn eerste tentoonstelling. Toen hij twintig was, werkte JEANLOUP GASNIER, die wegens geldgebrek moest stoppen met beeldhouwen, in de decoratieve kunsten en ontwierp hedendaagse meubels. Maar de wens om terug te keren naar visuele expressie zal sterker zijn. In 1984 vindt JEAN-LOUP GASNIER de visuele creatie terug. Dit is dan zijn ontmoeting met de schilderkunst. Gemaakt om praktische redenen. Voor schilderen zijn geen middelen nodig, zoals beeldhouwkunst. een atelier, materialen... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels