Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Fraai en kwaliteitsvolle 75 delig bestek set van Roestvrij staal, deze bestek set is gemerkt Jean Couzon Orfevre , dit bestek is in uitstekende staat met zeer minimale tekenen van ouderdom , dit bestek is altijd met veel zorg behandeld, het is afkomstig uit Frankrijk, periode circa 1980 - 1989, het bestek is vervaardigd uit roestvrij staal, het bestek is volledig geschikt voor uw feest tafel, van voorgerecht t.e.m.de koffie, deze prachtige bestek set omvat: 12 soeplepels, 12 tafel vorken, 12 tafel messen, 12 voorgerecht messen, 12 dessert vorken , 12 koffielepels, 6 serveer lepels , het bestek zit een case , word aangetekend, verzekerd, en zorgvuldig verpakt verzonden. in Interieur en decoratie / Tafelgerei
Bekijk kavel

Andere interessante kavels