Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Opnieuw aangeboden zonder minimum prijs Prachtig emaille reclamebordje van het voormalige cacaobedrijf Tjoklat uit Amsterdam. Afmetingen ca7 x 12 cm Originele goede gebruikte staat met mooie glans, niet bijgewerkt of gerestaureerd. Wel enkele kleine plekjes aan de rand, duidelijk zichtbaar op de foto's. Foto's zijn onderdeel van de omschrijving. Wordt aangetekend, goed verpakt en verzekerd verzonden met Post NL track en trace in Decoratieve objecten / Reclame- en emaille borden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels