Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Jan van der Heijden (1911-1992). Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst met sierrand. -Gesigneerd rechtsonder. -Jaartal onbekend, ca. 1940-1950.-Afmetingen: Lijst, 60 x 80 cm. Spieraam, 41 x 61 cm. Beeld, 38 x 58 cm.-Herkomst: De toenmalige Kunsthandel Borzo in Den Bosch. Staat vermeld op de achterkant van de lijst. -Conditie: Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. De lijst is ‘verweerd’ en heeft beschadigingen aan de sierrand.. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. Informatie over de kunstenaar: Johannes Cornelis (Jan) van der Heijden (Leiden 1911-1992 Delftgauw), schilder, aquarellist en tekenaar. -Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag.Hij woonde en werkte voornamelijk in Den Haag, Enkhuizen en Delftgauw (gemeente Pijnacker). Jan van der Heijden schilderde, aquarelleerde en tekende landschappen en stillevens.Jan van der Heijden was lid van ''Pulchri Studio'' in Den Haag en kreeg vooral bekendheid door zijn vele polderlandschappen. Let op a.u.b.: Het schilderij wordt naar landen buiten Nederland verzonden zonder lijst. Het schilderij wordt verzonden via PostNL, of kan worden afgehaald in Amsterdam. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels