Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Jan Schonk Johannes Theodorus Schonk, Nederlands keramist, graficus, grafisch ontwerper, illustrator, schilder, tekenaar; landschappen, stillevens, dieren, vissen, vogels, Geboorteplaats/datum Schiedam 1889-06-11 Sterfplaats/datum Soest 1976-11-12 Jan Schonk volgde lessen aan de Academie voor Beeldende Kunst en Technische Wetenschappen te Rotterdam. Eerst werkend als vrij kunstenaar was hij van 1925 tot 1930 free lance ontwerper bij plateelbakkerij Zuid holland. Ontwierp van 1926 tot 1930 gebruiksaardewerk, vazen en potten, (dier)plastieken en relief-tegels voor Zuid-Holland. Hierna ontwierp hij enkele dierplastieken voor Ivora. Was daarna alleen als graficus werkzaam. Na 1931 wijdde Schonk zich volledig aan de grafische kunst die vooral opvalt door zijn drang om massa's, vlakken, lijnen en vormen, tot ritmische akkoorden te komponeren. Met zijn houtsnedes, litho's en etsen is Schonk één van de belangrijkste grafische kunstenaars van de 20ste eeuw Laatste foto geeft aanvullende details over dit kavel. Op professionele wijze voorzien van passe-partout en lijst door lijstenmakerij uit Drenthe in Kunst / Klassieke prenten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels