Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Houtsnede van Jan Mankes "Melkende Boerin", 1914 Op stevig chamois papier. Nauwelijks gebruind. Randen iets verkleurd. Maar ver van de afbeelding. In goede staat, ruime marges. Is zo te zien nooit ingelijst geweest. Let op: dit is niet de afdruk uit het Mankes-boek. Maten papier: 27x22cm Maten afbeelding: 191x141mm Kan ook worden afgehaald regio Eindhoven. in Kunst / Klassieke prenten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels