Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Bekijk beschrijving Merk: Jaeger LeCoultre Model: dresswatch Land van fabricage: Zwitserland Bouwjaar: circa jaren 60 Uurwerk: handopwinder cal.K885 Materiaal kast: 18K goud Afmeting kast: 34x41 mm: exclusief kroon Wijzerplaat: Zilver kleur Cijfers: Romeins Kristal: acryl Band Type: Alligatorhuid 21cm inclusief horloge Wordt verzekerd en aangetekend verzonden Opmerkingen van de verkoper: Tijdloze luxe, 18 kt massief gouden Jaeger Le Coultre heren, handmatig opwindbaar, ca.1960s. Authentiek geverifieerd door een meester horlogemaker. Prachtige gouden Jaeger LeCoultre gesigneerde wijzerplaat, toegepaste index uurmarkeringen, vergulde minuten- en uurwijzers, wijzers en wijzerplaat in uitstekende vintage staat. Acryl kristal. Massief 18k gouden kast meet 34 mm breed, in onberispelijke vintage staat, kast Zwitsers Jaeger LeCoultre cal.K885 handopwindbaar uurwerk, schoongemaakt en geserviced, in uitstekende lopende staat. Gemonteerd op nieuwe aftermarket lederen band. Horloge is in onberispelijke staat. Klassieke luxe, 18k massief gouden Jaeger LeCoultre heren, handopwindbaar, een luxe toevoeging aan elke collectie, perfect voor die speciale gelegenheden. in Horloges / Jaeger-LeCoultre horloges
Bekijk kavel

Andere interessante kavels