Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mooie grote ets van een straatbeeld in Noord-Afrika. Met potlood gesigneerd en getiteld. Afmetingen ets 52 x 41 cm. Afmetingen lijst 86 x 69 cm. Bij voorkeur ophalen wegens de afmetingen. Verzending eventueel in overleg. Isidore van Mens was een veelzijdig kunstenaar die bij het grote publiek vooral bekend zal zijn met zijn oriëntalistische voorstellingen. Daarnaast was Is. van mens een begenadigd cartoonist en illustrator. Hoewel de meest voorkomende onderwerpen in Noord Afrika, met name Marokko, Algerije en Tunesië gesitueerd zijn bezocht Is. van Mens ook andere landen. Is. van Mens reisde graag en had grote interesse in het dagelijks leven van andere volken. Zo werkte hij in het eind van de 20er jaren in Nederlandsch Indië. Hij werkt o.a. op Java en Bali maar bezocht ook andere landen in Azië. Hij geld als een van de weinige Nederlandse 20e eeuwse oriëntalisten maar wordt internationaal ook vaak als Belg aangemerkt omdat hij daar een groot deel van zijn leven verbleef. in Klassieke kunst / Prints 1800-1945
Bekijk kavel

Andere interessante kavels