Bekijk kavel
Het is een tweeluik uit de negentiende eeuw. Afgebeeld staat links heilige Nicolaas met aartsengel Michael, en rechts Christus Pantocrator. Tweeluiken in deze staat zijn zeldzaam, zeker vanwege het mooie emaille. Vanwege het kleine formaat zijn tweeluiken erg geliefd. Ook de voorkant van de icoon is zeer fraai geëmailleerd. Het tweeluik klapt goed dicht. Afmetingen wanneer uitgeklapt: 7.0 x 3.4 x 0.4 cm. Afmetingen wanneer ingeklapt: 3.7 x 3.4 x 0.8 cm.De icoon wordt netjes ingepakt en zorgvuldig verzonden. in Antiek / Religieuze objecten
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Kidsplay + Glowgolf bij Adventuredome!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis