Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Onze zeer mooie compleet gerestaureerde Hurlimann D150-S! Nummer 4 van de totaal 4 gemaakte! zeer uniek en komt nooit weer te koop! De zeer zeldzame uitvoering S. Technisch en opties volledig nagekeken en gerestaureerd. Motor gereviseerd en loopt perfect! Transmissie en remmen ook helemaal nagekeken. Volledig gestraald en opnieuw gespoten bij een auto spuiter. Alle grille onderdelen nieuw verchroomd en gepolijst. 4 nieuwe banden. Compleet nieuw dashboard, kabelboom en verlichting. Kosten en/of moeite zijn niet gespaard om hem in deze staat te krijgen! De restauratie heeft een vermogen gekost! zeer goede investering met veel rendement!. Na de restauratie is hij alleen op showdagen tentoongesteld gestaan en verder bij ons in de collectie. Waanzinnig prachtig object! een unieke machine! Diverse fotos van de restauratie aanwezig. Is met Nederlandse papieren. Bij verkoop buiten Nederland kunnen wij de export documenten voor u voorzien en helpen bij transport. Matching numbers! motor en frame nummer horen bij elkaar! Zeer zeldzame Zwiterse tractor! Af te halen in Hardenberg. in Oldtimers, klassieke motoren en automobilia / Oldtimers
Bekijk kavel

Andere interessante kavels