Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Honda PX50 met elektrische start, gedeeltelijk gerestaureerd. Hij start, loopt en remt zonder problemen. Vervangen onderdelen: Zitting, cilinderkop-pakking en alle motorpakkingen. Elektrische bedrading. Accu. Knipperlicht en knipperlichtrelais. Peertjes. Certificaat van overeenstemming inbegrepen. Deze motorfiets kan worden bezichtigd en opgehaald in 4837 Baelen, België. in Klassieke motoren en bromfietsen / Bromfietsen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels