Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Blikken AUTOSCOOTER / BOTSAUTO's-baan, geproduceerd door Hoch & Beckmann (Western-Germany) in de 50-er jaren !! De 2 botsauto's zijn voorzien van een krachtig opwindmechaniek en werken perfect, sleutels missen. Compleet met de Originele blikken 'Kassa' / Entreepoort en diverse extra baanafscheidingen !! Prachtig gelithografeerd, heldere kleuren !! Gemerkt: HB . Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden, mét Track/Trace !! in Speelgoed / Blikken speelgoed
Bekijk kavel

Andere interessante kavels