Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een zeldzame en compleet originele Hirondelle Saint-Étienne van rond 1900 uit Frankrijk (zie 3de foto als voorbeeld). Herkenbaar aan de verdikkingen in de naven en pedalen, dit is typerend "Hirondelle Saint-Étienne".Het moustache stuur is ORIGINEEL!! De complete en originele merknaam is: "Manufacture Française d’Armes et Cycles de Saint-Étienne" wat ze tot 1914 gevoerd hebben (zie de foto's van het slot en zadel). Dit is tevens het bewijs dat deze fiets ouder is dan 1914. Deze fiets hoort in het museum! Of gewoon nieuwe banden erop en rijden, voor b.v. een L"Eroica tocht. Technisch is deze fiets in zeer goede staat. Wielen zijn recht en draaien goed. Trap-as draait goed. Nieuwe banden erop en je fietst er zo op weg. - Prachtige originele rem. - Prachtig origineel moustache stuur. - Met prachtige originele Hirondelle naven en pedalen. - De originele banden zitten er nog op. - Op de voorband zijn de letters "Michelin" nog te zien (originele band). - Op de voorband is zelfs te zien dat ze er ooit een nieuw stuk band opgenaaid hebben (zie foto's). - Wielen zijn 28inch. - Framenummer: 96071. - Framehoogte: 63cm. - Fiets is roestig maar nergens dun of rot. - Voor zijn leeftijd... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels