Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Olieverf op houten paneel door Hilaire Bals (Sint-Niklaas 1940 -) Belangrijke fijnschilder uit België die zich onderscheid door zijn dierenschilderijen (kippen, eenden, vogels, schapen, geiten) Het schilderij en kader zijn in nieuwstaat! Werk destijds aangekocht bij de kunstenaar. Werk is te koop in verschillende galerijen in Nederland en België (Knokke) Hedendaagse vergulde kader Werk aangekocht in 1985 Gesigneerd rechtsonder en handtekening achteraan.(Er bestaan vervalsingen maar zonder de handtekening!) Geen restauraties of beschadigingen aan het vernis. Werk wordt verzonden over de hele wereld in goede professionele verpakking in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels