Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige authentieke en luxe Hereke uit Turkije. Uit mijn eigen privé collectie. Dit vloerkleed heeft iets bijzonders en unieks. Mooie ingewikkelde ontwerpen. ZIJDE OP ZIJDE MET GOUDEN DRADEN. Naar mijn mening is het item in fantastische staat. Inspecteer de foto's zorgvuldig voor uw eigen beoordeling!! Item wordt verzekerd en met track en trace verzonden. Verzending in Europa. in Interieur en decoratie / Zijde tapijten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels