Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Schitterende set exclusieve Herda tafellampen in glanzend hoogwaardig messing, in neoklassieke stijl, uit de jaren 70 van de vorige eeuw. Het betreft hier de grootste versie van de Herda tafellampen. Prachtige vormgeving met vele details, zoals de gecanneleerde kolom en de zwaar uitgevoerde grote voet. Voorzien van donkerbruine faux-lederen lampenkappen met goudkleurige binnenzijde. De lampen zijn vervaardigd in het Herda verlichtingsatelier te Amsterdam ( Herda 1946-1997) waar hoogstaande kwaliteitsverlichting werd ontworpen en handmatig werd gefabriceerd. De lampen zijn internationaal zeer gewild en gezocht. De tafellampen uit de jaren 70 verkeren in een uitstekende staat met een mooi verfijnd leeftijds gerelateerd patina. De lampenkappen zijn zo goed als nieuw. Een indrukwekkende kostbare set tafellampen die goed tot hun recht komen in de ruimere luxueuzere interieurs, zowel zakelijk als privé. Afmeting: Totale hoogte 59 cm Hoogte kolom 44 cm Voet 15,5 cm x 15,5 cm Diameter lampenkap 40 cm Hoogte kap 22 cm Gewicht 2.8 kg per lamp Wordt zorgvuldig verpakt verzonden. in Interieur / Engelse landhuisstijl
Bekijk kavel

Andere interessante kavels