Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Fraai kunstwerk Susanna Cornelia Henriette de Fraai stilleven op paneel, omlijst met een schitterende zware massief houten rijk bewerkte lijst. Het gaat hier om Cornelia Suzanne Henriëtte (Jetty) de Vries.geboren 29mei 1867 overleden te Amsterdam 25 januari 1942. (Door familie bevestigd) Niet te verwarren met Henriëtte Estella de Vries 1886-1942 2x signatuur plus briefje achterkant Nassaukade 390 Amsterdam. Afmetingen inclusief lijst 53,5 x43,5 x6cm. Afbeeldingsgrootte 34x26cm. Cornelia Suzanne Henriëtte de Vries was aquarellist, graficus, schilder, tekenaar, ontwerper, lithograaf, tekenleraar, illustrator, tekenleraar middelbaar onderwijs. De Vries volgde van 1883 tot 1886 een opleiding aan de Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijzers en vervolgens tot 1890 een opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten, waar ze les kreeg van August Allebé. Via hem leerde ze ook Wally Moes kennen, die haar advies gaf bij haar werken. In 1891 werd De Vries lid bij de kunstenaarsvereniging Arti et Amicitiaeen in 1906 bij de Vereeniging Sint Lucas. Ze is ook korte tijd werkzaam geweest in Bussum. Tijdens haar carrière is werk van De Vries op diverse tentoonstellingen te zien geweest, zoals op de Biënnale van Venetië en in het Stedelijk Museum Amsterdam. Haar werk bestond voornamelijk uit portretten en schilderijen en tekeningen van voorstellingen zoals spelende kinderen... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels