Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige amberkleurige Art Deco vaas, een meesterlijk design van Henri Heemskerk (1886-1953) voor de bekende Belgische glasproducent Verreries de ScailmontDit model draagt de naam " papillon (vlinder) " In uitstekende staat Bijzondere scène van twee vrouwen met vleugels als vlindersDe vlindervrouwen nemen een Olympische houding aanBovenaan getopt met een krans rozenSchaal gemaakt van dikwandig persglasOnderaan gemerkt met " FAIT EN BELGIQUE " Afmetingen : circa 15.5 cm lengte x 8.5 cm breedte x 6 cm hoogte Gewicht : 447 gram Uitstekende staat, zonder beschadigingen, zelfs zeer minieme standsporen aan de onderzijdeAfkomstig uit België, circa 1925 Het object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels