Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Elixer De Kempenaar (zonder tekst) Lage limiet. - Originele litho van Henri Cassiers (1858-1944) - in de steen gesigneerd, rechtsonder - Editeurs Dietrich & Cie, Bruxelles. - gedrukt bij O. de Rycker & Mendel, Bruxelles - wat kleinere marge. - in goede staat, kleuren zeer fris. - Op mooi, zwaar papier. in Affiches / Affiches
Bekijk kavel

Andere interessante kavels