Bekijk kavel
Elixer De Kempenaar (zonder tekst) Lage limiet. - Originele litho van Henri Cassiers (1858-1944) - in de steen gesigneerd, rechtsonder - Editeurs Dietrich & Cie, Bruxelles. - gedrukt bij O. de Rycker & Mendel, Bruxelles - wat kleinere marge. - in goede staat, kleuren zeer fris. - Op mooi, zwaar papier. in Affiches / Affiches
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Voor 2 t/m 6 personen een pubquiz + luxe borrelplank bij De Appelsche Hof!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis
1-daags GVB cursus bij GVBland (meerdere locaties)!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis