Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Hendrik Johannes Slijper 1922-2007 waterlandschap met vogels in aquarel en gouache. 1976 afmeting 34x49cm. in houten lijst van 57x71cm. achter glas. rechtsonder gesigneerd H.J.S. '76 Henk (H.J.) Slijper (1922 - 2007) was een Nederlandse natuurschilder. Zijn aquarellen en gouaches zijn bijzonder gedetailleerd en vooral met liefde voor de dieren geschilderd. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels