Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Orginele Heineken vintage reclame klok, bierfust. Jaren 80. Zeer fraai.Made in Holland. Mooie unieke Heineken klok waarbij gebruik is gemaakt van de bovenkant van een echte bier fust.Super item voor de echte liefhebber/verzamelaar.Mag niet ontbreken in een pub / bar / cafe / mancave. De klok heeft de echte groen / rode Heineken kleuren als wijzers.De klok heeft altijd in een bruin café gehangen en was daarmee een echte eyecatcher. In de jaren 80 uitgegeven door Heineken zelf in beperkte oplage aan afnemers. In goede gebruikte staat. Enkele kleine krasjes, plekjes en kleine lichte putjes welke niet storend en nauwelijks zichtbaar zijn. Verder hier en daar iets dof en lichte roestvorming, welke nauwelijks zichtbaar en niet storend is. Zie foto`s De klok werkt op 1 penlight 1.5 V batterij, Functioneert perfect en kan gelijk opgehangen worden. Met stevige ophangvoorziening. Afmetingendiameter 39 cm, hoogte rand 9 cm, diameter rand 2 cm.Materiaal: ijzer. De klok wordt exclusief batterij geleverd. Foto`s maken deel uit van de advertentie en de staat van het goed. Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden met track & trace. in Decoratieve objecten / Reclame- en emaille borden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels