Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig fijn geschilderd schilderij van Hans van Wijk miniatuur schilder van kastanjes in een mand. Hans van Wijk zoon van Charles van Wijk en kleinzoon van Jacob Maris. In zeer goede staat en achterglas ingelijst. Afmetingen 24 cm x 23 cm inclusief de lijst en 12 cm x 11,5 cm de passe partout. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels