Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Hamilton collectie - Model of the Brandenburg Gate - hand painted - numbered - with certificate. - Hamilton collectie - Model of the Brandenburg Gate - hand painted - numbered - with certificate. - Onbekend Duitsland - Begin 20e eeuw Hamilton collectie - Model of the Brandenburg Gate - hand painted - numbered - with certificate Duitsland - Eind 20e eeuw Een prachtig model op schaal van de Brandenburger poort (Brandenburger Tor). Een van de bekendste bezienswaardigheden van Duitsland De Brandenburger Tor werd gebouwd op de plaats van een vroegere stadspoort die het begin van de weg van Berlijn aan de stad van Brandenburg an der Havel markeerde, die hoofdstad van Mark van Brandenburg was Staat: onGebruikt, nieuw in orginele doos, met documentatie en certificaat in Interieur en decoratie / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels