Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige en zeer zeldzame Rozenburg Pendule klok. Gemaakt in 1900, en afkomstig van de Haagsche Plateelfabriek Rozenburg. Museumswaardige en Zeldzame Rozenburg Pendule klok. - Modelnummer is M382. - Het biscuit voor deze klok onder nummer 106, is gegoten op 19 februari 1900. - Het betrokken werkordernummer is 624, gedateerd op 13 april 1900. - Uit het werkverslag blijkt dat maar liefst 5 schilders samen aan de klok hebben geschilderd. Van wie W.P.Hartgring de eerste en vermoedelijk belangrijkste opzet geschilderd heeft, op 27 april 1900. - Gusart werkte als laatste op 11 mei 1900 aan de pendule. - De Rozenburg Pendule klok, is in uitstekende staat. Het heeft alleen aan de zijkant van de achterkant van de pendule, een kleine chip. Het is niet storend. (Zie foto’s.) mocht je het wel storend vinden, kun je het natuurlijk laten restaureren. - Het uurwerk is origineel en loopt uitstekend. - Uurwerk gesigneerd met, S.Marti & Cie, Medaille d'argent, Paris 1889. - Het uurwerk wordt aan de voorzijde beschermd door een glazen deurtje.Ook aan de achterkant wordt het uurwerk beschermd. (Zie foto’s.) - Wordt geleverd met sleutel + slinger. (Zie foto’s.) - De afmetingen van de Rozenburg Pendule klok zijn, Hoogte 31.5cm. / Breed... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels